Який молоковідсмоктувач вибрати

Вибір молоковідсмоктувача

Вибір молоковідсмоктувача

В даний час жінкам є з чого вибрати: в аптеках і спеціалізованих магазинах можна знайти безліч предметів для зціджування і зберігання грудного молока. Серед тонометрів є і дешеві, і дорогі, і механічні, і навіть електронні. При виборі молоковідсмоктувача в першу чергу зверніть увагу на те, чи можна його стерилізувати і кип’ятити. На деяких дешевих молоковідсмоктівачах написано, що кип’ятіння та стерилізація не рекомендуються. Для мене цей напис – привід, щоб відмовитися від покупки такої речі, так як для маленької дитини – стерильність – один з найбільш необхідних і важливих чинників здорового харчування.

Ручний чи електронний

Ручний чи електронний – ще один критерій вибору молокоотсоса. Все залежить від того, наскільки часто ви плануєте користуватися ним. Звичайно, електронні коштують в 2 рази дорожче, але якщо вам доводиться часто відлучатися, то така річ заощадить вам масу сил і часу. Я користувалася ручним молоковідсмоктувачем, після чого твердо вирішила, що з другою дитиною обов’язково придбаю електронний. Справа в тому, що вечорами мені доводилося йти на навчання та для того, щоб зцідити маляті молока на одне годування, я працювала молоковідсмоктувачем близько 2-3 годин. Звичайно, це пов’язано з індивідуальними особливостями організму, кількістю молока у мами і апетитом дитини, але в будь-якому випадку, в таких ситуаціях електронний пристрій буде справлятися набагато швидше.

Бренди молоковідсмоктувачів

Що стосується конкретних марок виробників відсмоктувачів, то тут теж все залежить від особистих уподобань. Я користувалася молоковідсмоктувачами двох відомих марок – Avent і Medela. Меделовський сподобався мені набагато більше. На мій погляд, силіконова насадка набагато м’якша для грудей, аніж скляна авентівська, також в ньому краще створюється вакуум, тому процес зціджування проходить швидше. Хоча моїй подрузі більше підійшов авентівський. Тому перед покупкою такого недешевого пристосування, я б радила, якщо є можливість, взяти покористуватися молоковідсмоктувачем у подруги хоча б на день, щоб зрозуміти підходить він вам чи ні.

Мітки: , , ,

Категорії: Грудне вигодовування, Для мами

Написати коментар