Види масок для обличчя

Стягуюча маска для обличчя

Стягуюча маска для обличчя на основі глини

Тут представлені основні види масок, які використовуються в домашньому догляді за шкірою обличчя. Існує велика кількість рецептів приготування масок, і всі вони володіють різними властивостями, такими як очищення, стягування, зволоження та живлення, розгладження і відбілювання шкіри.

Розрізняють такі види масок для обличчя:

  • стягуючі;
  • живильні та зволожуючі;
  • відбілюючі.

Стягуючі маски

Стягуючі маски рекомендуються при жирній та комбінованій шкірі обличчя. Вони добре підсушують шкіру, прибирають надлишки жиру на ній, роблять її більш матовою, сприяють глибокому очищенню, відбілюють, звужують розширені пори на обличчі.

Найчастіше вони готуються на основі яєчного білка, глин, бруду. Під час їх застосування вкрай не рекомендується розмовляти або ж сміятися, інакше очікуваного результату може не бути. Зловживати ними теж не варто, умивайтеся не більше ніж через 2-3 хвилини, після того як відчуєте повне стягування шкіри.

Зволожуюча маска для обличчя з гарбузом і медом

Зволожуюча маска для обличчя з гарбузом і медом

Живильні і зволожуючі маски

Живильні і зволожуючі маски застосовуються при нормальній, сухій, комбінованій і зморшкуватій шкірі. Вони допомагають позбутися неприємного відчуття стягнутості шкіри, пом’якшують, насичують вологою, зволожують і живлять її, допомагають розгладити зморшки на обличчі. В залежності від використовуваних компонентів, можуть додатково просочувати шкіру жиром. В основному в приготуванні зволожуючих масок використовуються такі продукти як яєчний жовток, молоко, сир, сметана, олія, мед, багато овочів і фрукти.

Відбілюючі маски

Відбілюючі маски допомагають трохи освітлити шкіру обличчя, зробити менш помітними пігментні плями і ластовиння, а можливо навіть і позбутися від них.

Огіркова відбілююча маска для обличчя

Відбілююча маска для обличчя на основі огіркового соку

Такі засоби рекомендується застосовувати ближче до вечора, так як не бажано після їх застосування виходити на сонячне світло. Також при їх регулярному використанні користуйтеся фотозахисними кремами.

Найчастіше відбілюючі маски готуються на основі кисломолочних продуктів, лимонного і огіркового соку, петрушки, деяких трав і ягід.

Мітки: , , , , , , , , , ,

Категорії: Догляд за обличчям, Краса і здоров'я

Написати коментар