Вправи для схуднення в області стегон (бедер)

Вправи для стегон

Вправи для стегон

Вправи цього комплексу призначені для того, що б допомогти жінкам позбутися жирових відкладень на стегнах.

 1. Стоїмо прямо, ноги на ширині плечей, руки в сторони. Поперемінно відставляємо праву і ліву ногу назад на носок, у кінцевому положенні напружуйте м’язи стегна. Не прогинайтесь і не відхиляйтесь. Повторити 15-20 разів для кожної ноги.
 2. Стоїмо прямо на одному коліні, спираючись об підлогу прямими руками. Відвести назад вгору випрямлену праву ногу. Те ж з лівою ногою, постарайтеся зафіксувати положення з піднятою ногою. Повторити 10-15 разів з кожною ногою.
 3. Стоїмо прямо, руки підняті вгору, права нога позаду на носку. Піднімати праву ногу вперед вгору махом, одночасно витягуючи руки вперед, намагаючись дістати ними пальці ніг. Те ж з лівою ногою. Повторити 10-15 разів для кожної ноги.
 4. Стоїмо прямо у дверній коробці, спираючись руками об відкоси по обидві сторони від себе. Впріться п’ятою лівої ноги в поріг і намагайтеся якомога сильніше тиснути на нього, утримуючи напругу м’язів протягом декількох секунд. Виконати іншою ногою. Повторити 8-10 разів для кожної ноги.
 5. Стоїмо прямо, руки злегка розведені в сторони. Розвести носки, перенести центр ваги на п’яти, потім піднятися на носки, переносячи центр тяжіння на них. Руки в цей час повільно піднімаються. Повторити 10-15 разів.
 6. Стоїмо прямо. Піднімаємо праву ногу вперед за допомогою правої руки. Потім відвести її вправо якнайдалі назад. Те ж зробити з лівою ногою. Повторити для кожної ноги 10-15 разів.
 7. Лежимо на животі, руки долонями вниз під головою. Піднімаємо ліву ногу назад вгору. Потім відвести ногу вліво. Повернутися у вихідне положення. Те ж з правою ногою. Повторити 10-15 разів для кожної ноги.
 8. Лежимо на лівому боці, голова – на зігнутій у лікті лівій руці, права спирається перед собою. Піднімати випрямлену праву ногу вгору і потім опускати та відводити її назад. Те ж з іншою ногою. Виконувати вправу, не кваплячись 10-15 разів для кожної ноги.
 9. Сядьте на п’яти, хребет випрямлений, руки складені на потилиці. Тепер поверніть сідниці з початку вправо і перенесіть вагу тіла на одну сторону, поверніться у вихідне положення і зробіть такий же рух вліво. Повторіть по 15 разів в кожну сторону.
 10. Ляжте на підлогу, поверніться на правий бік, праву ногу злегка зігніть в коліні, ліву витягніть, праву руку зігніть у лікті й підкладіть під щоку. Сильно напружуючи м’язи живота, описуйте витягнутою лівою ногою півкола вперед і назад. Розслабте живіт. Знову напружте м’язи і повторіть вправу на лівому боці. Проробіть вправу по 3 рази на кожному боці, щоразу рахуючи до 30.
 11. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, витягнуті руки перед собою на рівні плечей. Тримаючи спину прямою (хребет і таз повинні складати одну лінію), зігніть коліна й присядьте якнайнижче, не відриваючи п’яти від підлоги. Поверніться у вихідне положення. Виконуючи вправу, не поспішайте і не відривайте п’яти від підлоги. Повторити 20 разів.

Завдяки цим вправам для схуднення в області стегон ви зможете зменшити об’єм в цій частині тіла.

Мітки: , , , , , ,

Категорії: Фітнес і вправи для схуднення

Написати коментар