Ігри для дітей в машині

Чого батьки бояться найбільше, плануючи сімейні подорожі ? Це не вартість заповнення газового бака чи платні дороги, ні – це думка про власних маленьких непосидючих діток, коли всі разом в машині і на декілька годин. О, заднє сидіння. Тикання. Плач. Нетерплячі крики: «Ми вже приїхали?».

Подорож варто починати з підготовки настільних ігор і іграшок для дітей в спеціальних мішках-органайзерах, які будуть висіти на спинці переднього сидіння. Завдяки цьому вони будуть легко доступні для дитини і ви уникнете безладу в автомобілі! Щоб захистити дітей від сонця, прикріпіть спеціальні кришки на боковому вікні (бажано вибрати один із улюблених казкових мотивів вашої дитини). Важливими є перерви під час подорожі, зупиняйтеся кожні дві години, нехай діти походять навколо автомобіля і щось перекусять.

Ось декілька ігор, які забавлять ваших діток і зроблять подорож веселою.

Я шпигую

“Я шпигую своїм маленьким оком, щось червоне”. Ця легка в освоєнні гра ідеально підходить для дошкільнят і може розважати їх протягом довгого часу. Правила прості: одна людина щось шпигує і читає лінію, закінчуючи ключем. Всі інші по черзі намагаються вгадати таємницю.

Хрестики-нулики

Вам потрібно лише два гравці і олівець для відтворення цієї популярної гри. Гравець Один ставить X на сітці, Гравець 2 ставить О. Вони продовжують по черзі, поки один гравець з’єднає три Х (О) зверху донизу чи навхрест.

Я йду на пікнік

Ця гра на основі пам’яті алфавіту, добре підходить для дітей віком 5р і старших. Вам не потрібні ігрові поля або будь-які матеріали. У грі можна грати лише з двома гравцями, але це веселіше, коли приєднається вся родина. Перший гравець каже: “Я йду на пікнік і я приношу …”  і далі називає те, що починається з А, наприклад, ананас. Другий гравець повторює те, що сказав перший, але додає щось, що починається з Б. Так що може сказати: «Я йду на пікнік і я приношу яблука і банани». І так з В, Г і решту алфавіту. Якщо хтось забуває про предмет, він закінчує гру. Не соромтеся бути поблажливими і трішки підказуйте маленьким гравцям. Перемагає останній гравець, який зможе назвати всі елементи у списку.

20 запитань

Ця легка гра чудово підходить для маленьких дітей, завдяки своїм простим правилам. Гравець Один думає про людину, місце або річ. Всі інші по черзі ставлять питання, на які можна відповісти просто «так чи ні». Після кожної відповіді запитувач отримує одну здогадку. Гра продовжується, поки гравець не вгадає правильно.

Музичні моменти

Слухайте пісню, яку всі знають і зупиняйте музику, коли цього ніхто не чекає. Хто може нагадати наступні слова пісні – отримує бали. Переможець той, в кого більше балів.

Добудовування історії

Одна людина починає історію, лише за допомогою кількох речень, а потім зупиняється. Наступна людина підбирає свою версію про подальші події і продовжує будувати. Ніхто не може заперечити чужу ідею, тільки й надалі будувати на ній.

Рівний і дивний

Проста гра для дітей молодшого віку. Вона полягає в тому, що гравці спостерігають за номерами автомобільних номерних знаків, орієнтованих на їх останню цифру. Один з гравців шукає непарні числа, а інший – парні. Кожен пише свої власні результати, і той, хто отримує перші 21, виграє.

Одна людина знаходить предмет в машині і говорить першу букву, а інша людина повинна вгадати, який предмет мається на увазі. Якщо це не вдається, можна додати додаткові літери / цифри.

Підрахунок одних і тих же предметів, наприклад , дерев, ламп, собак, велосипедів тощо однією дитиною на одній стороні автомобіля і іншою дитиною з іншого боку. Переможцем є той, хто знаходить більше елементів за певний час або на певному проміжку дороги.

На папері довільно пишуть цифри від 1 до 100 і їх слід з’єднати по черзі без перетину лінії (кожен гравець має свій кольоровий олівець)

Хтось із батьків (старших дітей) вигадує досить довге слово і на протязі якогось часу кожен з гравців складає можливі слова з букв, використаних у вигаданому слові. Переможець той, в кого більше слів.

Такі ігри як «Я бачу, чого ви не бачите» або вгадування прибуття інших транспортних засобів за реєстраційним номером, зазвичай успішно відволікають увагу дітей від сварки.

І ще одна важлива гра «тиха гра», переможець той, хто зможе найдовше проїхати мовчки.

 

 

Мітки: , ,

Категорії: Виховання дітей

Написати коментар