Фізичні вправи для схуднення. З чого почати?

Основні принципи організації фізичних вправ для схуднення

Основні принципи організації фізичних вправ для схуднення

Основні принципи організації фізичних вправ для схуднення:

1. Навантаження повинні бути помірними, тобто ні в якому разі не наближатися до рівня спортивних. Справа в тому, що надмірні (що вимагають дуже великих сумарних енергозатрат) і інтенсивні (що вимагають значних енергозатрат за одиницю часу) фізичні зусилля будуть занадто активно стимулювати в організмі механізми запасання енергії. А значить будуть провокувати у вас підвищений апетит: адже скільки всього треба з’їсти і засвоїти, щоб відновити затрачені ресурси. Ваше завдання не встановлювати рекорди, а худнути!

Легкий біг, швидка ходьба, нескладна гімнастика, спокійне плавання протягом 45-60 хвилин – ось той характер вправ, який Вам найбільше підходить. Плавання вигідно для тих, хто худне, ще й тим, що виникають додаткові затрати енергії на підтримку нормальної температури тіла, а це забезпечує згоряння додаткової кількості жиру.

2. Займатися фізкультурою треба «не від випадку до випадку», а систематично, регулярно. Лише такі заняття перетворюють організм в ефективну енергетичну систему – добре налагоджену «топку», оптимально і планомірно спалюють зайвий жир. Якщо Ви зможете присвячувати фізичним навантаженням по одній годині 5 днів на тиждень, то це буде дуже ефективно для вашого схуднення! Природно, після таких навантажень слід приймати ванну або душ. Значною допомогою в плані систематичності є наявність компаньйонки чи компаньйона, оскільки вони будуть стимулювати вас не здаватись у моменти ліні.

3. Навантажуючи себе легким бігом, швидкою ходьбою або нескладною гімнастикою, рухатися необхідно майже безперервно не менше 45-60 хвилин. Справа в тому, що на початку фізичних зусиль організм починає використовувати як джерело енергії глюкозу або глікоген, а лише потім – власне жир. Про початок задіяння жиру в якості пального сигналізує почуття розігрітого тіла, яке з’являється приблизно через 15-20 хвилин після початку руху. Якщо це почуття з’явилося, то ви, продовжуючи рухатися 30-40 хвилин, будете спалювати в основному жир. Якщо ви вирішили недовго і легко порухатися після їжі (15-20 хвилин), то повинні розуміти, що таким чином можете спалити тільки зайву глюкозу в крові, але не жир, що взагалі-то теж корисно, але недостатньо для активно схуднення.

Врахуйте, що якщо ваш організм налаштований на запасання жиру, то регулярно виконувати вправи для схуднення і досягати результатів може бути досить важко.

Мітки: , , , ,

Категорії: Схуднення і дієти, Фітнес і вправи для схуднення

Написати коментар

Sex Chat Live Jasmin WP-Clear 3.0 Theme